Fala uderzeniowa

Shockwave to rodzaj wtyczki przeglądarki internetowej, która umożliwia użytkownikowi przeglądanie treści multimedialnych, takich jak wideo, gry i animacje. Shockwave został opracowany przez Macromedia w 1995 roku.

Shockwave to rodzaj wtyczki przeglądarki internetowej, która umożliwia użytkownikowi przeglądanie treści multimedialnych, takich jak wideo, gry i animacje. Shockwave został opracowany przez Macromedia w 1995 roku. Wtyczka została wycofana i nie jest już obsługiwana przez wiele przeglądarek.

Jednym z powodów jest to, że deweloperom trudno jest nadążyć za nowymi standardami ze względu na przestarzałą bazę kodu.

Shockwave było używane w wielu popularnych witrynach, takich jak Khan Academy, która oferuje bezpłatne kursy edukacyjne online z różnych przedmiotów, od matematyki po informatykę i nie tylko; strona NASA, na której można dowiedzieć się o eksploracji kosmosu;

Shockwave to system cząsteczkowy, który służy do tworzenia efektów, takich jak eksplozje.

Shockwave https://fala-uderzeniowa-krakow.pl/ to system cząstek opracowany przez Johna Grossa i Toma Duffa w Lucasfilm w 1982 roku. Pierwotnie był nazywany „systemem cząstek Lucasfilm” lub „LPS”. Pozwoliło to na symulację różnych zjawisk fizycznych, takich jak ogień, dym, iskry, wybuchy.

Shockwave to wtyczka do przeglądarki internetowej, którą można pobrać bezpłatnie. Został stworzony przez firmę Macromedia, która została przejęta przez firmę Adobe Systems w 2005 roku.

Shockwave umożliwia użytkownikom oglądanie filmów i granie w gry online bez konieczności pobierania treści na komputer.

Oferuje również treści interaktywne, takie jak quizy, strumieniowe przesyłanie audio i wideo oraz aplikacje, z których można korzystać w Internecie.

Shockwave jest kompatybilny ze wszystkimi głównymi przeglądarkami, w tym Google Chrome, Mozilla Firefox lub Microsoft Edge.

Shockwave nie jest obsługiwane na urządzeniach z systemem iOS, takich jak iPhone i iPad.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *